Новини

ІІІ Всеукраїнська проща Вівтарних і Марійських дружин до Зарваниці

У суботу 8 червня 2019 р.Б.  вже втретє відбулася Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці, присвячена темі року родини:  «Ми є родина у Христі»

Детальніше »

Форум «Відкриті двері УГКЦ»

4 листопада 2018 року Божого у Києві в рамках ІІІ Всеукраїнського З’їзду мирян УГКЦ відбудеться Форум «Відкриті двері УГКЦ».Місце проведення: м.Київ, Патріарший Собор Воскресіння ГНІХ, Виставковий центр

 

Детальніше »

ІІІ Всеукраїнський З'їзд мирян УГКЦ

3 листопада 2018 року Божого відбудеться ІІІ Всеукраїнський З'їзд мирян УГКЦ. Основною темою з'їзду буде "Покликання до святості сьогодні". Місце проведення: м.Київ, Патріарший Собор Воскресіння ГНІХ, Виставковий центр.

 

Детальніше »

МИРЯНСЬКІ РУХИ Й ОРГАНІЗАЦІЇ В УГКЦ

МИРЯНСЬКІ РУХИ Й ОРГАНІЗАЦІЇ В УГКЦ ТА СПЕЦИФІКА ЇХ ДІЯЛЬНОСТИ

о.Василь Білаш

 

І. Історичний огляд мирянських рухів УГКЦ

 

ІІ. Мирянські рухи та організації сьогодні

Припарафіяльні спільноти

Харитативні спільноти та організації

Спільноти поваги до людської гідности

Молодіжні спільноти

Родинні спільноти та рухи

Спільноти чоловіків 

Харизматичний рух 

Діяльність деструктивних рухів та сект

 

ІІІ.Переспективи розвитку мирянських рухів:

Підсумки

 

Детальніше »

Відбувся дводенний тренінг для лідерів мирянських спільнот УГКЦ «Побудова команди. Вирішення конфліктів у спільноті»

Для лідерів мирянських спільнот та організацій Комісія у справах мирян УГКЦ провела дводенний тренінг «Побудова команди. Вирішення конфліктів у спільноті» у смт. Брюховичі 22-24 червня 2018р.

Детальніше »

З’їзд спільнот «Апостольства молитви» у Жовкві

У суботу й неділю 16-17 червня 2018 року в парафії при Жовківському василіянському монастирі Різдва Христового відбулося святкування храмового празника Пресвятого Серця Христового. У контексті цього святкування у м. Жовкві був проведений щорічний Всеукраїнський з’їзд спільнот релігійного товариства «Апостольство молитви».

Детальніше »

ІІ Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин відбулася у Зарваниці

2 червня кілька тисяч дітей та молоді взяли участь у ІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці.

Детальніше »

Зустріч голів

Сьогодні, 23 травня 2018 року Божого Комісія у справах мирян УГКЦ спільно із єпархіальними головами провели робочу зустріч

Детальніше »

Відбувся Форум харитативних спільнот та парафіяльних Карітасів "Служіння милосердя"

27 квітня 2018 року у Львівській Духовній семінарії Комісія у справах мирян УГКЦ у співпраці з Відділом соціального служіння УГКЦ провели Форум харитативних спільнот та парафіяльних карітасів "Служіння Милосердя". Учасниками були члени парафіяльних карітасів, харитативних спільнот, а також лідери мирянських спільнот. Очолив Форум Голова Відділу соціального служіння УГКЦ владика Василій Тучапець, Екзарх Харківський.

Детальніше »

Єпархіальні голови Комісії у справах мирян спільно планували ІІІ З'їзд мирян УГКЦ

27 березня 2018 року Божого Комісія у справах мирян УГКЦ спільно із єпархіальними головами зібрались на робочу зустріч щодо планування та організації ІІІ З'їзду мирян УГКЦ.

Детальніше »

Комісія у справах мирян планувала наступний рік своєї діяльності

23 листопада у Львові зустрілися представники архиєпархіальних, єпархіальних та екзархальних Комісій у справах мирян.

Детальніше »

Вікенд-школа лідерів відбулася у Львові

10-12 листопада у Львові зібралися лідери мирянських спільнот УГКЦ на Вікенд-школу лідерів

Детальніше »

У Львові відбулась конференція присвячена Руху УМХ

20 - 21 жовтня 2017 року, у приміщенні конференц-залу Патріаршого дому відбулася наукова конференція присвячена руху УМХ: «Українська Молодь – Христові – заповіт митрополита Андрея Шептицького для сучасної молоді».  Конференція відбулася в межах підготовки до Ювілейного святкування 85-ліття УМХ.

Детальніше »

Обмін пасторальним досвідом з рухом Католицька Акція

Цими днями голова Комісії у справах мирян УГКЦ  разом із двома іншими священиками Львівської Архиєпархії беруть участь в обміні пасторальним досвідом  щодо апостоляту мирян у Церкві на прикладі мирянського руху Католицька Акція (КА) в Італії.

Детальніше »

У Львові відбулася перша Літня Школа Лідерів

24-30 липня 2017 р. Б. в Патріаршому домі у Львові відбулась перша Літня школа лідерів, на яку Комісія УГКЦ у справах мирян запросила лідерів мирянських рухів та спільнот всецерковного рівня.

Детальніше »

До Зарваниці провели прощу медиків

10 червня відбулася V Всеукраїнська професійна проща медичних працівників до Зарваниці. Кілька сотень лікарів, медичних сестер, фельдшерів, керівників медичних закладів узяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії та отримали благословення від Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора (Мартинюка).

Детальніше »