Новини

У Львові відбулась конференція присвячена Руху УМХ

20 - 21 жовтня 2017 року, у приміщенні конференц-залу Патріаршого дому відбулася наукова конференція присвячена руху УМХ: «Українська Молодь – Христові – заповіт митрополита Андрея Шептицького для сучасної молоді».  Конференція відбулася в межах підготовки до Ювілейного святкування 85-ліття УМХ.

Детальніше »

Обмін пасторальним досвідом з рухом Католицька Акція

Цими днями голова Комісії у справах мирян УГКЦ  разом із двома іншими священиками Львівської Архиєпархії беруть участь в обміні пасторальним досвідом  щодо апостоляту мирян у Церкві на прикладі мирянського руху Католицька Акція (КА) в Італії.

Детальніше »

У Львові відбулася перша Літня Школа Лідерів

24-30 липня 2017 р. Б. в Патріаршому домі у Львові відбулась перша Літня школа лідерів, на яку Комісія УГКЦ у справах мирян запросила лідерів мирянських рухів та спільнот всецерковного рівня.

Детальніше »

До Зарваниці провели прощу медиків

10 червня відбулася V Всеукраїнська професійна проща медичних працівників до Зарваниці. Кілька сотень лікарів, медичних сестер, фельдшерів, керівників медичних закладів узяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії та отримали благословення від Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора (Мартинюка).

Детальніше »

ПОМЕР БЛАЖЕННІШИЙ ЛЮБОМИР

31 травня 2017 року, о 18:30, на 85-му році життя після важкої недуги відійшов до вічності Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.

Детальніше »

Перший Всеукраїнський з'їзд Марійських та Вівтарних дружин у Зарваниці

27 травня 2017 року Божого у Зарваниці відбувся Перший Всеукраїнський з'їзд Марійських та Вівтарних дружин, на який з'їхалось 4703 учасники майже з усіх єпархій УГКЦ України.

Детальніше »

Турнір з міні-футболу на Кубок архиєпархії провели в Івано-Франківську

На території Фізкультурного коледжу, що по вулиці Гетьмана Мазепи, 12-13 травня Комісія у справах мирян Івано-Франківської архиєпархії на чолі з головою отцем Миколою Крушецом спільно з ІОЦФЗН "Спорт для всіх” і її представником Святославом Бойко вже вкотре організували традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Архієпархії, який цьогоріч присвячений 150-літтю від дня народження блаженного свщмч. Григорія Хомишина.

Детальніше »

В Коломиї відбувся І Єпархіальний з’їзд “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин”

29 квітня в Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломия відбувся І Єпархіальний з’їзд “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин”.
Розпочалось дійство з Божественної Літургії, яку очолив єпарх Коломийсько-Чернівецький владика Василь (Івасюк). Для спільної молитви прибули єпархіальні священики з різних деканатів, а також представники “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин”.

Детальніше »

У Стрийській єпархії завершився курс формації членів парафіяльних рад

30 березня 2017 року, завершився курс формації членів парафіяльних рад, паламарів, дяків, скарбників, лідерів мирянських спільнот Стрийської єпархії, який організувала єпархіальна Комісія у справах мирян Стрийської єпархії

Детальніше »

Вервиця - наймогутніша зброя для України

Комісія УГКЦ у справах мирян заохочує усіх до молитви на вервиці за мир  в Україні. До заклику приєдналась комісія Бучацької єпархії УГКЦ.

Детальніше »

Відбулась зустріч Єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян

9 березня в Патріаршому Домі у Львові відбулась зустріч Єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян

Детальніше »

Любомир Гузар: Поради для українців напередодні Різдва

«Напередодні світлого Різдва╗: як не боятися продовжувати і розпочинати заново життя у час війни і постійних колапсів? Чого бракне сьогодні українцям для щастя? Ми вибрали для вас найцікавіші думки Блаженнішого Любомиира Гузара.

Детальніше »

Формаційна зустріч для подружжя в Одеському екзархаті

З Благословення екзарха Одеського та Адміністратора Кримського екзархату УГКЦ преосвященного Владики Михаїла (Бубнія) та за сприяння Комісії в справах Мирян Одеського екзархату УГКЦ 17 грудня в приміщенні катехитичного центру при парафії святого Андрія Первозванного в Одесі відбулася формаційна зустріч для подружжя на тему: «Сім’я, як первинна клітина суспільства, в світлі християнського подружжя та служіння спільноті на парафії».

Детальніше »

Формаційна зустріч для членів парафіяльних рад у Кропивницькому

3 грудня 2016 року в місті Кропивницькому Кіровоградської області у храмі Різдва Івана Хрестителя відбулася чергова формаційна зустріч для членів парафіяльних рад: паламарів, дяків, скарбників, старших братів і сестер, лідерів мирян Кропивницького протопресвітеріату Одеського екзархату. Це четверта зустріч.

Детальніше »

Формаційна зустріч для членів парафіяльних рад у Луцьку

3 грудня у монастирі оо. Василіан у м. Луцьк відбулася формаційна зустріч для членів парафіяльних рад. У цьому заході взяли участь активні миряни із майже усіх парафій Луцького екзархату. Розпочалась зустріч із Святої Літургії, яку очолив преосвященний владика Йосафат Говера, екзарх Луцький. У своєму вступному слові владика наголосив на важливості усвідомлення того, що Церква — це спільнота, де кожен виконує якесь своє завдання: чи це єпископ, чи священник, чи мирянин. Тому важливо запитати себе і дати відповідь на питання: «Чим я можу послужити своїй парафії, своїй спільноті?»

Детальніше »

«Ідіть і Ви в мій виноградник»

Учасниками презентації однойменної книги та формаційної зустрічі були лідери мирянських спільнот з 20 деканатів Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Детальніше »

«Чим я можу послужити своїй парафії, своїй спільноті?»

3 грудня 2016 року у монастирі оо. Василіан у Луцьку відбулася формаційна зустріч для членів парафіяльних рад. У цьому заході взяли участь активні миряни із майже усіх парафій Луцького екзархату.

Детальніше »