З'їзд членів апостольства молитви

Печеніжинська об'єднана територіальна громада, 11 липня 2016

11 липня в храмі Архистратига Михаїла смт. Печеніжина відбувся з'їзд членів апостольства молитви.

Місце обрано не дарма, адже ще до війни деканальна святиня приймала приїжджих вірян. За словами місцевого пароха о.Ігоря Квартюка, саме на свято Найсвятішого Серця Ісуса до храму приходили люди з далеких околиць на великий відпуст. Вже від минулого року і надалі цю традицію планують продовжувати, залучаючи все більшу кількість паломників. Окрім тутешніх парафіян, до храму приїхали й віряни з с. Воскресінці, пішою прощою зі своїми отцями-духівниками прибули с.Сопів та Рунгури. Присутні взяли участь в Богослужінні й мали змогу приступили до Сповіді, Святого Причастя й мирування.

о. Михайло Дзюба звернувся до віруючих з проповіддю,в якій наголосив: "В своїх щоденних молитвах просімо в Ісуса благословіння для себе. Нехай Його божественна любов торкнеться й наших сердець, щоб вони загорілися тією любов'ю, якої в хаосі суспільного життя та вирі війни на Сході нам так не вистачає. Господь закликає: "Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я заспокою вас" - моліться до серця Христового і не ставте людські потреби вище духовних цінностей. Тільки тоді наші серця запалають любов'ю і почнуть битися по-новому для Бога і України."
Опісля священнослужителі привітали пароха о.Ігоря Квартюка з нагоди ювілею. В свою чергу о.Ігор подякував всім за вітання та присутність. Далі отці відслужили Молебень до Найсвятішого Серця Христового, після чого на подвір'ї храму відбулось освячення води. Також неподалік для приїжджих гостей, місцеві парафіяни приготували святковий стіл. Сподіваємося, що в результаті сьогоднішнього з'їзду в серцях паломників не вгаснуть ті іскорки Божої любові й наступного року їх жар преренесеться і запалає ще у більшій кількості.

Повідомила Діана Чавага

Назад