Заклик щодо підписання петиції проти внесення змін до Конституції щодо поняття сім'ї та захисту життя

Захисти сім'ю, захисти життя!

Конституція України

Католицький оглядач, 22 жовтня 2015

Всесвітлішим, всечеснішим, преподобним отцям, достойним мирянам та всім людям доброї волі

Слава Ісусу Христу!

Дорогі у Христі, багатьом з вас відомо, що наша Українська Греко-Католицька Церква в особі Блаженнішого Святослава неодноразово зверталася до представників української влади із закликом захистити життя зачатих дітей, яких знищують в абортаріях. Цей тяжкий гріх стягує на усіх нас справедливий Божий гнів. Кожен громадянин країни, де легалізовані аборти, несе відповідальність за це зло.

Цього року робоча група з питань змін до Конституції України намагалася видалити з Конституції визначення сім'ї як союзу чоловіка і жінки, що є прямим намаганням перекреслити християнські сімейні цінності.
Не маємо права мовчати і залишатися байдужими в час, коли ворожі сили хочуть перетворити нашу країну на духовну і культурну руїну.

Закликаю Вас засвідчити свою позицію і підтримати Вимогу до Президента України та інших органів державної влади щодо неприпустимості видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, неприпустимості появи в Конституції України нового визначення «сексуальна орієнтація», а також, щодо захисту життя людини від зачаття до природної смерті.

Молімо Всемилостивого Бога, щоб дарував нашому народу мудрості і мужності, щоб захистити життя зачатих дітей та християнські сімейних цінності в українському законодавстві.

З молитвою та Архиєрейським благословенням
+ Венедикт
Протосинкел Львівської Архиєпархії

 

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ можна на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України

Назад