З Днем мирянина!

Володимир Прийма - покровитель мирян

Улюблені у Христі миряни!

В цей день, коли вся наша Церква святкує День мирянина, сердечно вітаємо усіх Вас і дякуємо Господеві за дар кожного. Бо кожен з Вас обдарований унікальним талантом від Всевишнього, а всі вони разом творять неймовірну симфонію у Церковній спільноті. Кожен з Вас є цінним в очах Божих, цінним для Церковного Тіла, незамінними для праці в Божому Винограднику, адже покликані звіщати Благовість, освячувати світ молитвою і постом та служити ближньому, шануючи гідність дітей Божих.

Сьогодні згадуємо всіх тих, хто Христову віру проніс через важкі випробування історії, не боячись тортур, зневаги та навіть смерті. Сьогодні дякуємо за приклад християнського життя наших батьків та попередніх поколінь, які своїм свідченням, своєю невтомною працею, своєю сміливістю зберегли Церкву та зберегли християнську традицію.

В Неділю всіх святих взиваємо до Бога у своїх молитвах і дякуємо за цей приклад святості наших предків, водночас просимо Всевишнього зробити і нас достойними стояти у святості перед Його обличчям. За прикладом покровителя усіх мирян, Володимира Прийми, просимо в Господа витривання в доброму, просимо ревності у сповненні своїх щоденних обов'язків та сміливості у свідченні Христа на місці праці, в колі родини та друзів.

Боже, вчини нас добрими Твоїми учнями, апостолами Твого відкуплення та вірними свідками Твого милосердя!

Комісія УГКЦ у справах мирян

Назад