Відбулась зустріч Єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян

У четвер 9 березня в Патріаршому Домі у Львові відбулась зустріч Єпархіальних голів Комісії УГКЦ у справах мирян. У заході взяли участь Голови комісій та їх заступники з Київської, Львівської, Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірської, Стрийської, Бучацької, Кам’янець-Подільської, Коломийсько-Чернівецької єпархій а також Луцького екзархату.
На зустрічі учасники поділились результатами діяльності Комісій в єпархіях та екзархатах з формування та вишколу членів парафіяльних рад (дяків, паламарів, скарбників, старших братів та сестриць, мирянських лідерів) в рамках стратегії «Жива парафія - 2020».
Учасники відзначили, що такі тренінги надали парафіяльним радам відчути свою роль та спів відповідальність за життя парафії, зацікавили і активізували до справи спільнотної. Також акцентували увагу на посібнику «Ідіть і ви у мій виноградник», як джерело інформації для формації парафіяльних рад.
Голови комісій відмітили важливість продовження формації парафіяльних рад, вишколу членів та лідерів мирянських спільнот.

Назад