В Одесі відбулась формаційна зустріч для членів парафіяльних рад Одеського протопресвітерства

Формаційна зустріч для членів парафіяльних рад в Одесі

29 жовтня 2016 року в місті Одесі у катедральному храмі Св. Ап. Андрія Первозванного відбулася перша формаційна зустріч для членів парафіяльних рад: паламарів, дяків, скарбників, старших братів і сестер, лідерів мирян Одеського протопресвітерства Одеського екзархату.
Метою заходу було формування свідомості у церковнослужителів храму щодо їх покликання і місії у житті парафії. Адже не тільки священик, але й кожен мирянин покликаний брати участь у розбудові справжньої християнської спільноти, центром якої є Христос.
Після спільної св. Літургії голова комісії у справах мирян в Одеському екзархаті – о. Ігор Ворона у своїй доповіді висвітлив природу і місію Церкви та парафії, виділив основні аспекти праці членів парафіяльних рад, що поміщені в посібнику Комісії у справах мирян «Ідіть і ви в мій виноградник».
З доповіддю виступив також канцлер Одеського екзархату – о.д-р Микола Слободян, звертаючи увагу на важливість парафіяльних рад, зокрема пастирської та економічної.
Пізніше, до слова були запрошені: сестра Згромадження 
Св. Йосифа – Татіяна Божик та голова спільноти «Матері в Молитві» - п. Валентина Рибальченко.
В Одеському екзархаті планується проведення ще трьох таких зустрічей в кожному протопресвітерстві: Херсонському, Скадовському, Кримському, Миколаївському і Кропивницькому.

Назад