У Зарваниці відбулась формаційна зустріч для членів парафіяльних рад трьох деканатів

Формаційна зустріч для членів парафіяльних рад у Зарваниці

29 жовтня у Марійському духовному центрі Зарваниця Тернопільсько-Зборівської архиєпархії відбулась формаційна зустріч для членів парафіяльних рад трьох деканатів. До Зарваниці прибули 104 учасники формаційної зустрічі-представники Зарваницького,Теребовлянського та Микулинецького деканатів. До присутніх зі своїм словом звернувся єпископ-помічник Теодор Мартинюк.

«Від імені Єпископату нашої Церкви хочу подякувати вам, дорогі, що ви свій час, свої сили, свої кошти використовуєте на служіння Христовій Церкві, на служіння своїй парафії, своєму народові", - сказав Єпископ.

Учасники прослухали чотири доповіді, які підготували Анна Зварич, о.-доктор Віталій Козак, диякон Мар'ян Паньків та о. Петро Пастух. Були розкриті питання природи і місії Церкви та парафії, покликання і місії мирян, історії нашої церкви.

Доповідач о. Петро Пастух заохочував усіх до щоденного читання Святого Письма. Після цього отримали посвідки учасників формаційних курсів та бажання оживляти власне парафіяльне життя розвитком і діяльністю парафіальних рад в себе на парафіях.

Назад