У Коломиї для творення активних парафіяльних рад зустрілися лідери та духівники мирянських спільнот

Формаційна зустріч для членів парафіяльних рад в Коломиї

22жовтня в Катедральному Соборі Преображення Христового м. Коломия відбувся тренінг на тему: “Українська Греко-Католицька Церква: історія і сучасні виклики”. 

Участь у даному заході взяли голови та лідери мирянських спільнот, організацій і рухів, відповідальні за мирянські рухи у деканатах священики, а також всі активні миряни. Форум організувала комісія у справах мирян Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Метою цієї події є творення активних парафіяльних рад через формування свідомості парафіян щодо їх покликання у житті Церкви та парафії. 

Захід розпочався із Божественної Літургії, опісля чого відбулася реєстрація та перекуска. Далі слідували доповіді та праця в групах, де всі мали можливість ділитися досвідом та подискотувати. Учасники форуму мали нагоду дізнатися витоки та основні етапи розвитку УГКЦ, сучасний стан Церкви. 

Варто зазначити, що це не єдиний форум-тренінг. Планується проведення такого типу зустрічі для паламарів – 9 литсопада 2016 року та для дяків – 16 листопада 2016 року.

Назад