У Дашаві відбулась формаційна зустріч для членів парафіяльних рад

У м. Дашава, Стрийської єпархії, 25 жовтня відбулася зустріч для членів парафіяльних рад.

Даний захід зібрав священиків, дяків, паламарів, скарбників та членів парафіяльних рад. Це перша такого роду формаційна зустріч у такому гроні: священики та їх найближчі співпрацівники, для того, "щоб усі їли ту саму духовну їжу і пили те саме духовне питво" (І Кор. 10:3-4).
Ціллю даного заходу було покращити співпрацю між священиком та його співпрацівниками, пригадати природу та місію парафії, основи пасторального та економічного планування, джерела християнського служіння та управління дарами в рамках стратегії УГКЦ «Жива парафія».

Під час зустрічі, участь у якій взяли священнослужителі та члени парафіяльних рад деканату, було теж презентовано «Парафіяльний правильник Стрийської єпархії УГКЦ» - документ, котрий регулює життя та співпрацю всередині парафії. Один із доповідачів, а саме отець-доктор Володимир Ждан, допомагав учасникам зустрічі зрозуміти історичні чинники та вказав на потребу зміни мислення та світогляду, щоб відійти від радянських «церковних комітетів» і десяток та створити дорадчі спільноти на парафіях – парафіяльні ради. 

Окрім цього, о. Володимир представив посібник для формації членів парафіяльних рад «Ідіть і ви в мій виноградник». Згодом відбулась перерва із можливістю дати індивідуальні запитання доповідачам. Одразу після цього  відбулася праця в групах, в часі якої усі могли краще зрозуміти завдання і роль мирян у житті парафіяльної спільноти через призму поєднання Святого Письма та практичних порад. Закінчилася зустріч спільною молитвою, а всі учасники формаційної зустрічі отримали посвідку про участь у формації членівпарафіяльних рад.

Назад