Кияни та Папа виразили співчуття родинам загиблих в авіакатастрофі росіян.

Кредо, 2 листопада 2015р.

У Києві люди прийшли до Посольства РФ вшанувати пам’ять загиблих в авіакатастрофі пасажирського лайнера A321 російської авіакомпанії «Когалимавіа», який 30 жовтня 2015 р. впав у Єгипті.
На борту літака були 224 людини — 217 пасажирів (серед них 25 дітей) і 7 членів екіпажу. Загинули всі, більшість загиблих — росіяни, але серед них є і четверо громадян України.
Аеробус А321 компанії «Когалимавіа» (загальний бренд — Metrojet) упав у центральній частині Синайського півострова в суботу вранці. «Ісламська держава» заявила, що це її відповідь на смерть мусульман від російської зброї, однак фахівці стверджують, що літак ніхто не збивав, він мав численні неполадки і розвалився у повітрі.
Люди доброї волі виявляють співчуття рідним і близьким загиблих. Зокрема, із Ватикану на ім’я президента РФ Путіна надійшла телеграма від імені Папи Франциска, підписана кардиналом Пароліном. Папа, зазначено в тексі, з сумом сприйняв цю трагічну новину. «Його Святість Франциск передає свої співчуття Вам і російському народу», — говориться у телеграфованому листі на ім’я В. В. Путіна. Понтифік запевнює у своїх молитвах за загиблих і за тих, хто оплакує їхню смерть. Усьому російському народу і тим, хто бере участь у наданні допомоги, Святіший Отець побажав «сили й світла Всемогутнього Бога».
Кияни та гості міста, всі, здатні бути людьми у болісних ситуаціях, розділяють горе тих, хто втратив своїх рідних. Квіти, свічки, дитячі іграшки, плакати, саморобні літачки несуть до Посольства РФ на Повітрофлотському проспекті, щодо якого існує пропозиція перейменування у проспект Бориса Нємцова — видатного москвича, убитого під стінами Кремля.
У переддень спомину Всіх померлих вірних можна звернути увагу на оприлюднені в інтернеті повні списки імен загиблих, аби у Задушну октаву молитися також і за них.Назад