Школа літургійного співу відбудеться у Дніпрі

17-21 липня біля Дніпра відбудуться практичні навчання літургійного співу, які проведуть викладачі-літургісти зі Львова.

Літня школа має на меті зібрати зацікавлених у відродженні і розвитку богослужбового, літургійного співу на парафіях УГКЦ. Навчальна програма включатиме теоретичні і практичні заняття для розвитку практичних навиків співу і для поглиблення богословських знань. Учасники літньої школи матимуть можливість ознайомитись з ключовими знаннями з літургіки, вивчити основні літургійні напіви, а також здобути досвід спільного богослужіння у візантійсько-українському обряді, що є традиційним для Української Греко-Католицької Церкви.

До участі у школі запрошуються парафіяни УГКЦ із Донецького, Харківського та Одеського екзархатів: дяки, регенти і ті, хто хочуть ними стати; учасники церковних хорів, дослідники церковного співу, які теж мають навики співу та праці з нотами.

Ця літня школа організована Комісією УГКЦ у справах мирян та Патріаршою літургійною комісією УГКЦ на прохання владики  Степана Менька, екзарха Донецького, як перший етап у програмі розвитку літургійного співу у східних екзархатах. Надалі вона буде мати продовження у формі 4-денного семінару та одноденних майстер-класів церковного співу у 2016 -2017 роках.

Ви можете прослухати аудіо-записи дисків із серії «Традиція українського церковного співу» тут:

https://soundcloud.com/melodos/fkvh7xvc5ugk (Чоловічий літургійний хор «ПАТМОС»)

http://www.youtube.com/watch?v=dCiMdqZt3F0&feature=youtu.be (Хор «ГЛАС»)

https://soundcloud.com/user-618314901/d6ekateuuvep (Хор Етерія)

Переглянути відео про диски із серії «Традиція українського церковного співу» тут:

https://www.youtube.com/watch?v=FXsenUIIyiE (Чоловічий літургійний хор «ПАТМОС»)

https://soundcloud.com/priestchoir/v3uahnrufrof (Хор «ГЛАС»)

https://soundcloud.com/priestchoir/07-track- 7 (Хор «ГЛАС»)

https://www.youtube.com/watch?v=cj04JU77b0s (Хор Етерія)

Назад