Розпочалась серія формаційних зустрічей членів для членів парафіяльних рад

посібник для формації членів парафіяьних рад

Комісія УГКЦ у справах мирян розпочала серію формаційних зустрічей для членів парафіяльних рад та паламарів, дяків, старших братів та сестриць, лідерів мирянських спільнот в єпархіях та екзархатах Києво-Галицького Верховного Архиєпископства.

Серед пропонованих тем для зустрічей є природа та місія парафії, основи пасторального та економічного планування, джерела християнського служіння, управління дарами. Попередньо заплановано 57 формаційних зустрічей для пʼяти аудиторій: паламарів, дяків, скарбників, старших братів і сестриць, лідерів мирянських спільнот.

Перша така зустріч відбулась 17 жовтня в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії, в м. Трускавці, де зібралось близько 150 дяків. До їхньої уваги запропоновано тему біблійного аспекту дяківського служіння та мирянського служіння в УГКЦ. До присутніх звернувся преосвященний владика Григорій Комар.

Цими зустрічами Комісія УГКЦ у справах мирян прагне допомогти парафіяльним громадам у реалізації стратегії Церкви «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», а саме посприяти створенню парафіяльних рад та розпочати духовну формацію її членів.

Пригадаємо, що напередодні Комісія видала посібник для формації членів парафіяльних рад «Ідіть і ви в мій виноградник». У ньому зібрані усі необхідні матеріали, які можуть стати добрим інструментом для створення парафіяльної ради, для початкової формації її членів, для перших зустрічей, спроб пасторального та економічного планування. 

Назад