Перший Всеукраїнський з'їзд Марійських та Вівтарних дружин у Зарваниці

27 травня 2017 року Божого у Зарваниці відбувся Перший Всеукраїнський з'їзд Марійських та Вівтарних дружин, на який з'їхалось 4703 учасники майже з усіх єпархій УГКЦ України.

Цьогоріч Всеукраїнський з'їзд Марійських та Вівтарних дружин вперше об'єднав в Марійському духовному центрі у Зарваниці учасників із Бучацької, Сокальсько-Жовківської, Самбірсько-Дрогобицької, Коломийсько-Чернівецької, Стрийської, Кам'янець-Подільської єпархій та Львівської і Тернопільсько-Зборівської архиєпархій.

З привітальним словом до учасників звернувся Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк) та відслужив для них Божественну Літургію. У духовному слові Архиєрей наголосив на важливості служіння дітей Богові, підкреслив значення та особливість місії Вівтарних та Марійських дружин. Відтак Владика Теодор урочисто здійснив посвяту і прийняття нових членів Марійських дружин.

Після обіду діти разом із аніматорами танцювали банси, слухали катехизацію приурочену 125-ій річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого та 100-річчя об’явлення Матері Божої у Фатімі. Далі відбувався урочистий духовний концерт, в якому взяли участь, як діти з різних єпархій, так і відомий і всіма люблений гурт "Глорія" та о. Василь Брона.

Після концерту діти молитовною ходою рушили до чудотворною місця і всі разом запустили в небо символічну вервицю. Проща закінчилась Молебнем до Пресвятої Богородиці. 

Відео з події можна переглянути на сторінці Живе Телебачення 

Назад