Перша цьогоріч професійна проща відбулась у Зарваниці

проща ЖКГ в Зарваниці

Тернопільсько-Зборівська архиєпархія, 10 квітня 2016 року

Привітав прочан від імені Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка) та очолив Божественну Літургію сотрудник Собору Зарваницької Матері Божої о. Микола Медюх. Священник заохотив прочан виконувати своє особливе служіння з обслуговування населення по-християнськи, бути відповідальним і ніколи не забувати про молитву один за одного: «Як наш Господь з великим милосердям спішить до людей, так і ви завжди будьте готові з любов`ю послужити ближньому».

Головам профспілок п. Валерію Кос і п. Богдану Козло священник подарував ікони Зарваницької Матері Божої.

Отець Микола Медюх особливо наголосив, що 2016 рік проголошений Роком Божого милосердя. Цей рік є роком духовних можливостей і нагод, а у Соборі Зарваницької Матері Божої є відкриті двері Божого милосердя.

Прочани молилися Хресну дорогу, приклались до мощей святих, а також поклонилися чудотворній іконі Матері Божої.

«Цього року маємо тринадцять професійних прощ різних структур і установ, - каже голова комісії у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Анна Зварич. - Деякі прощі носять міжєпархіальний характер: приїжджають вірні із сусідніх єпархій. 22 квітня у нас буде І Всеукраїнська проща Держказначейства. Очікуємо близько 700 прочан з цілої України. На кожній професійній прощі у цьому Ювілейному році будемо відкривати свої душі на благодатні потоки Божого милосердя».

Назад