Папа — знову серед найвпливовіших людей світу

Кредо, 5 листопада 2015

Папа Франциск займає четверту позицію у рейтингу найвпливовіших людей світу, котрий оприлюднив «Forbes».

Понтифік другий рік поспіль утримує таку високу позицію.

Часопис називає його особою, котра «проповідує солідарність з убогими та важливу роль жінки у суспільстві». Часопис особливим чином відзначив значення виступу Святішого Отця у Конгресі США та перед Генеральною Асамблеєю ООН підчас Апостольської подорожі до Сполучених Штатів у вересні цього року.

Зокрема у своєму зверненні до Конгресу Папа зазначив: «Наші старання повинні зосередитися на відновленні надії, виправленні помилок, виконанні зобов’язань, таким чином забезпечуючи покращення рівня життя окремих людей та цілих народів. Ми повинні рухатися вперед як одне ціле в оновленому дусі братерства й солідарності, об’єднуючись задля спільного добробуту».

На перших трьох позиціях президенти Росії, Німеччини та Сполучених Штатів. Святіший Отець випередив, натомість, президента Китаю та Білла Ґейтса.

Місце у рейтингу залежить від чотирьох факторів: кількість людей, на яку особа має вплив; кількість грошей, котру вона контролює; різноманітність сфер діяльності, а також використання влади, яку особа має.

Назад