Молитовне намірення Святішого Отця на листопад

Vatican Radio, 31 жовтня 2015

Головним молитовним наміренням Папи Франциска на листопад є молитва про діалог, щоб ми могли бути відкритими до особистої зустрічі та діалогу з усіма, навіть тими, чиї переконання відрізняються від наших.

На зустрічі в Бразилії Папа Франциск сказав: "Коли лідери різних галузей просять мене про пораду, моя відповідь є завжди тією ж: діалог, діалог, діалог." Згодом Папа продовжив: "Діалог - це єдиний шлях для осіб, сімей і суспільства рости в культурі зустрічі, в якій всі мають щось добре, щоб поділитись, і всі можуть отримати щось добре взамін." Важливим елементом для успішної зустрічі і діалогу, згідно слів Папи, є дух відкритості і вміння слухати один одного. Немає правдивого миру без правди, він неможливий, якщо хтось керується лише своїми критеріями, завжди акцентує лише на своїх правах без думки про добро іншого. Діалог не означає заперечення істини, але швидше поважає гідність іншої особи "в той спосіб, що кожен може бачити в іншому не ворога, але брата чи сестру."

Тож долучаймось до молитов Папи Франциска впродовж листопада, щоб ми могли бути відкриті на особисту зустріч та діалог, навіть з тими, чиї переконання відрізняються від наших.

Назад