«Ідіть і Ви в мій виноградник»

В суботу, 3 грудня 2016 року у Дрогобичі в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці Божественною Літургією розпочалася зустріч Лідерів Мирянських Спільнот. Після спільної молитви зустріч продовжилася у Центрі Душпастирства Молоді м. Дрогобича.
Учасниками зустрічі були лідери мирянських спільнот з 20 деканатів Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Очолив Літургію прот. Любомир Митник, Голова Комісії у справах мирян СДЄ. Духовну науку виголосив прот. Михайло Бучинський, редактор єпархіяльного часопису «Жива Вода». Після Літургії із пастирським словом і багословенням до учасників зустрічі звернувся Преосвящненніший Владика Григорій (Комар), Єпископ-Помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії.

Після спільної молитви у храмі учасники зустрічі перейшли у актовий зал Центру Душпастирства Молоді у м. Дрогобичі, де мирянам був представлений посібник «Ідіть і Ви в мій виноградник».  Учасникам розповіли про роль мирянських спільнот у житті парафіяльної громади.  Миряни обмінялися своїм досвідом служіння, дізнались про життя і потреби Церкви.

Зустріч продовжилась доброю традицією пізнання Божого Слова через Молитовне читання Святого Письма у мирянській спільноті за допомогою методу «Lectio Divina».

На завершення усі склали подячну молитву до Пресвятої Богородиці та спільно молились за Україну.Назад