8 листопада – День молитви за сиріт

РІСУ, 4 листопада 2015р.

«День молитви за сиріт» – це день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всьому світу молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. «День молитви» відбувається щорічно, у другу неділю листопада.

Цього року «Всеукраїнський День молитви за сиріт» відбудеться у неділю, 8 листопада. Основні заходи проходитимуть у храмах та релігійних громадах під час недільних богослужінь. Але долучитися до молитви за знедолених дітей може будь-яка людина, просто подякувавши Господу за свою родину і помолившись за сім’ю для тих, хто про неї ще тільки мріє.

У своєму зверненні з нагоди «Дня сиріт» Глава УГКЦ Патріарх Святослав сказав: «Сирота – це найбільш незахищена особа в суспільстві. Тому Господь Бог набільше дбає про сиріт. Якщо хтось сиротам допомагає, чинить милосердя, то Бог винагородить таку особу».

«Наші молитви про Божу ласку до знедолених дітей і їхніх сімей є надзвичайно важливими, особливо в такі нелегкі для нашої країни часи. Молимося і віримо, що Бог зможе вирішити проблему сирітства і Україна стане країною без сиріт», – йдеться у повідомленні прес-центру УПЦ КП.

 

Назад