В Бучацькій єпархії відбувся другий тур формаційних курсів для членів парафіяльних рад

29-30 листопада 2016 р. Б., з благословення Владики Дмитра Григорака, ЧСВВ – правлячого архієрея Бучацької єпархії УГКЦ, в приміщенні єпархіального управління відбувся другий тур формаційних курсів для членів парафіяльних рад. Цього разу з’їхались скарбники та представники братства і сестрицтва практично з усіх парафій Бучацької єпархії.

Цими зустрічами комісія УГКЦ у справах мирян, виконуючи постанови Синоду Єпископів, прагне посприяти у правильній формації парафіяльних пастирських та економічних рад, так як кожна парафіяльна спільнота має мати добре сформованих і зрілих співпрацівників священика, які мудрими порадами допомагатимуть йому у творенні «живої парафії».

На зустрічах були розглянуті теми, які детально описані в посібнику для формації членів парафіяльних рад "Ідіть і ви в мій виноградик", а саме - "Історія та сучасний стан Церкви", "Участь мирян у парафіяльній раді", "Жива парафія через живі спільноти вірних". Отець Василь Германюк запрезентував мирянам метод "Молитовне читання Святого Письма".

Також зі словом перед мирянами виступили: о. д-р. Мирослав Думич, о. д-р Олег Шумелда, о. д-р. Руслан Корнят.

Назад