«Чим я можу послужити своїй парафії, своїй спільноті?»

3 грудня 2016 року у монастирі оо. Василіан у Луцьку відбулася формаційна зустріч для членів парафіяльних рад. У цьому заході взяли участь активні миряни із майже усіх парафій Луцького екзархату.

Розпочалась зустріч із Святої Літургії, яку очолив преосвященний владика Йосафат Говера, екзарх Луцький. У своєму вступному слові владика наголосив на важливості усвідомлення того, що Церква – це спільнота, де кожен виконує своє завдання: чи це єпископ, чи священник, чи мирянин. Тому важливо запитати себе і дати відповідь на питання: «Чим я можу послужити своїй парафії, своїй спільноті?».

В ході зустрічі були презентований посібник для формації членів парафіяльних рад "Ідіть і ви в мій виноградник" та теми, висвітлені у посібнику про природу і місію Церкви, роль мирян у житті Церкви та створення і функціонування парафіяльних рад.

Завершальним етапом була праця у групах, де учасники мали змогу поділитися власними напрацюваннями, досвідом, а також обговорити труднощі та можливі шляхи їх вирішення.


Маємо надію, що цей захід, організований Комісією УГКЦ у справах мирян, допоможе парафіяльним громадам Луцького екзархату у реалізації стратегії УГКЦ: «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом», а саме: посприяти створенню парафіяльних рад та розпочати духовну формацію її членів.

Назад