В Івано-Франківській архиєпархії відбувся тренінг на тему «Важливість служіння мирян у церкві»

Тренінг в Івано-Франківській архиєпархії

17 лютого у приміщенні навчального корпусу Івано-Франківської Архієпархії відбувся тренінг для відповідальних за мирянські ініціативи у протопресвітеріатах архієпархії під назвою «Мирянське служіння в Церкві».

Організатором заходу виступила Комісія у справах мирян Архієпархії. Учасники слухали доповіді та ділилися досвідом праці з мирянами.

Захід розпочався Молебнем до Святого священномученика Йосафата, який очолив Голова Комісії у справах мирян о. Василь Білаш.

У першій доповіді «Мирянське служіння в умовах сьогодення» о. Василь окреслив структуру та діяльність Комісії у справах мирян, а також працю на рівні протопресвітеріатів.

Наступні доповіді  на тему «Методи молитовного читання Святого Письма у групі і особисто» виголосили диякон Тарас Шевчук та пані Лілія Кузьмяк.  Доповідачі детально розповіли, як через молитву, читання і слухання відкритися на особисту зустріч із живим Богом, а також віднайти підтримку і силу молитви у християнській спільноті.

Після цього всі учасники тренінгу розділилися на групи, де спробували практично застосувати  метод  читання Святого Письма: «Lectio Divina»

Зустріч закінчилася спільною молитвою за Україну, за поранених, за полонених, за мир.

http://ugcc.if.ua/

Назад