Реколекції-тренінг для єпархіальних голів комісій у справах мирян у Зарваниці

Впродовж 13-15 травня у відпустовому місці УГКЦ селі Зарваниця відбулись реколекції-тренінг для голів єпархіальних комісій у справах мирян.  Учасники змогли краще розважити над наукою Церкви про мирян та своєю місією як провідників у цьому служінні. Провадив реколекційні науки о. д-р Олег Шумелда, священик Бучацької єпархії. Окрім цього, були проведені організаційні зустрічі на чолі з головою Комісії у справах мирян УГКЦ о. Василем Білашом для обговорення поточних планів діяльності комісії.

Реколекції розпочались спільним молебнем до Богородиці у Соборі Пресвятої Богородиці Зарваницької. Темою реколекційних наук були роздуми над євангельськими словами: «Ідіть і ви у мій виноградник» (Мт. 20,4). Отець Олег наголосив на високій цілі, яку має ставити кожен мирянин. Такою ціллю  для християнина, на думку реколектанта, є просякнутися вірою у Христа і її утверджувати, щоб завжди тримати жар. Християнином є той, «котрий продовжує справу Христа, дивиться у дзеркало своєї душі, свідчить Христа в приватному і суспільно-політичному житті».

Учасники реколекцій-тренінгу спільною молитвою на вервиці за мир, за усіх воїнів, поранених, їхні родини перед Чудотворною іконою Богородиці у парафіяльному храмі долучились до молитви усієї Церкви.

Також на робочій зустрічі говорили про Всеукраїнський Форум мирянських спільнот, який заплановано провести під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці 18 липня, обговорили і хід проведення форумів мирянських організацій по єрархіях. Голови комісій узгоджували плани на наступний рік та застановлялися над стратегічним плануванням для кращого залучення та активізації до мирянського служіння.

Учасниками зустрічі були Голови та працівники комісій у справах мирян із Тернопільсько-Зборівської, Івано-Франківської, Самбірсько-Дрогобицької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Бучацької, Коломийсько-Чернівецької, Львівської єпархій та Луцького, Одеського, Донецького, Харківсько-Полтавського екзархатів. Організатори – Комісія у справах мирян УГКЦ.

 

Назад