ІІІ Всеукраїнська проща Вівтарних і Марійських дружин до Зарваниці

У суботу 8 червня 2019 р.Б.  вже втретє відбулася Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці, присвячена темі року родини:  «Ми є родина у Христі»

Взяли участь у прощі близько 4 тисяч найактивніших на своїх парохіях хлопців і дівчат. Вже від 9:00 год ранку до Зарваниці почали з’їжджатися молоді прочали з різних єпархій та екзархатів УГКЦ.

О 11:00 год. усі разом торжественно взяли участь у Божественній Архиєрейській Літургії, яку очолив сам Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський владика Василь (Семенюк). Відтак на усіх прочан чекав смачний обід біля купелі св.Анни, де одразу ж, щоб знизити градус температури літнього сонця, було багато охочих зануритися у води святого джерела Зарваниці.

Після обіду розпочалася цікава повчальна, концертна і розважальна програма для дітей і молоді на центральному подіумі біля собору Зарваницької Матері Божої. Не зважаючи на рясний дощ програма, все таки продовжилася, як говорив свого часу св.Іван Павло ІІ в часі візиту до України: «Дощ падає, а діти ростуть».

Відтак на завершення програми усі спільно помолилися молебень до Матері Божої та завершили флешмобом – учасники прощі, згрупувавшись у відповідні букви, виклади гасло: «МИ Є РОДИНА», а відтак запустили в небо вервицю із повітряних кульок.

            Окрім цього кожна група мала можливість відвідати святі місця Зарваниці: чудотворну ікону Матері Божої, Хресну Дорогу і, як новинку від минулого року – це Український Єрусалим із копією гробу Господнього на завершенні Хресної Дороги.

Для молодих хлопців і дівчат є надзвичайно важливо в підлітковому періоді утвердити свою віру пліч опліч тисяч однолітків, які разом моляться, разом співають, разом відпочивають і розділяють трапезу. Попри фізичну втому, усіх учасників переповнювали приємні почуття, а дехто відразу ж перепитував: «Отче, а правда ми наступного року знову сюди приїдемо?!»

Назад